Instruktorzy Climb Sky

Instruktorzy Climb Sky, to osoby o dużym doświadczeniu oraz wiedzy. Wyniki podopiecznego stawiają na pierwszym miejscu. W naszym Centrum Wspinaczkowym znajdziecie nie tylko instruktorów, ale również dietetyka.

Instruktorzy Climb Sky – Tomasz Przewoźnik

Instruktorzy Climb Sky

Pomaga nie tylko młodym wspinaczom bezpiecznie podnieść poziom wspinaczkowy.

Prowadzi treningi personalne, sekcje wspinaczkowe, warsztaty, kursy oraz tworzy wspinaczkowe kursy on-line.

Rozwija stronę Wspinaczka po trzydziestce oraz podcast Piątek Bularza.

Swoją pracę opiera na solidnych naukowych badaniach dotyczących wspinaczki, treningu motorycznego, rehabilitacji oraz psychologii sportu.

Wspinacz, instruktor wspinaczki i specjalista od treningu motorycznego. Interesuje się również treningiem mentalnym.

Jest przekonany, że osoby już niemłode, a dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze wspinaniem, mogą wspinać się bezpiecznie i osiągać założone cele. Sam zaczął wspinać się w wieku 30 lat.

Zapoznaj się z historiami i opiniami podopiecznych Tomasz:

Dietetyk Climb Sky – Anna Borszewska

Jest dietetykiem klinicznym.

Climb Sky pomaga wspinaczom, którzy chcą poprawić swoje możliwości, dzięki optymalizacji sposobu odżywiania i suplementacji.

Skończyła Dietetykę w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jej edukacja dietetyczna nie skończyła się jednak wraz z opuszczeniem murów uczelni.

Ciągle się kształci, śledzi fachową literaturę i analizuję badania dotyczące odżywiania, aby jeszcze lepiej służyć pomocom osobom potrzebującym w tym sportowcom.

Na co dzień pracuje z osobami chcącymi się odchudzić oraz osobami przewlekle chorymi. Ponadto od kilku lat współpracuję ze wspinaczami, chcącymi osiągnąć swoje cele wspinaczkowe.

Poznaj opinie podopiecznych Ani:

Instruktorzy Climb Sky – Sabina Lorenc-Goły

Jest instruktorem wspinaczki i pasjonatem gór.

Ma wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dzieci ją uwielbiają i ledwo nadążają za jej energią. Zaraża je pasją do aktywnego spędzania czasu.

Ma duże doświadczenie w tematach związanych z bezpieczeństwem w czasie wspinania oraz bezpieczeństwem w górach. Nabyła je i doskonaliła w czasie współpracy z instruktorami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sama pisze o sobie:

Wspinaczka to moja pasja, którą realizuję w górach i w rejonach skałkowych. Najbardziej jednak lubię buldering. Zaplecze do pracy z dziećmi wypracowałam sobie na studiach pedagogicznych oraz codziennej współpracy z maluchami.

Zapoznaj się z naszymi usługami.